Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

10 Gündür Hâlâ Bir Açıklama Yok!!!

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

10 Gündür Hâlâ Bir Açıklama Yok!!!
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 20.04.2019 / 14:25
  • 1122 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 174’üncü Yıldönümünde 15 Temmuz Milli İrade Meydanında Gazetemiz imtiyaz sahibi Armağan Şen tarafından İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’a yönelttiği sorulara üzerinden 10 gün geçmesine rağmen bir açıklama gelmedi.
10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 174’üncü Yıldönümünde 15 Temmuz Milli İrade Meydanında Gazetemiz imtiyaz sahibi Armağan Şen, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’a hakkında çıkan iddiaları sormuştu. Gazeteci Şen, İl Özel İdare Genel Sekreteri Altundağ’a; “Son zamanlarda hakkınızda çıkan iddialar hakkında neler söyleyeceksiniz? Hakkınızda iddia edilen FETÖ’cü müsünüz sorularına ne cevap vereceksiniz? İhaleye Fesat karıştığınız suçlama doğru mu?” sorusunu sormuştu.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Armağan Şen tarafından yöneltilen İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ ise sorular karşısında; “Vali beyle görüşüp izin alarak bir basın toplantısı yapacağım. Devlet memurları kanunda yer alan açıklama maddesi mülkü amirden alınan izinsiz yazılı ya da sözlü basın açıklaması yapamam” dedi.

10 Gündür Bir Açıklama Yok!!!
İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’ın verdiği bu cevap takvimler 10 Nisan 2019’u gösteriyordu. Ramazan Altundağ’ın yaptığı bu açıklamanın üzerine 10 gün geçmesine rağmen İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ tarafından herhangi bir basın toplantısı, sözlü ya da yazılı bir açıklama yapılmadı. Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi olarak İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’ın düzenleyeceği basın toplantısını bekliyoruz. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon