Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Altan “Bende Varım” Dedi

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Altan “Bende Varım” Dedi
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 30.11.2019 / 11:13
  • 926 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Mart yerel seçimlerinde CHP’den 1’inci sıra İl Genel Meclis üyesi adayı olan Cavit Altan CHP Eskil İlçe Başkanlık seçimi için aday olduğunu açıkladı.
Yerel seçimlerde tek başına sahada çalışan, ve aynı seçimde CHP’li Belediye Başkanı adayının aldığı oyun 8 katını alma başarısı gösteren Cavit Altan’ın CHP Eskil İlçe Başkanlık adaylığı için sessizliğini bozarak aday olduğunu Ajans AHA Haber servisine bildirdi.


 Eskil’li partililerin yoğun taleplerine sessiz kalmayan Cavit Altan CHP Eskil İlçe Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Cavit Altan yaptığı açıklamada; “Partililerimizin yoğun taleplerine sessiz kalamazdım. Kongre sürecinin başlamasının ardından partililerimiz benim aday olmamı istemişti. Partimizin ilçe kongresi yapılmasının ardından şuan için 2 arkadaşım aday iken, parti üye ve delegelerimizden gelen talep sonrasında Eskil İlçe Başkanlığı için adayım. Kongremizin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini temenni eder, bu süreçte de aday olan diğer 2 arkadaşıma da başarılar dilerim. Kazanan CHP, kazanan Eskil olsun” dedi.
Haber : Armağan ŞEN - Ajans AHA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon