Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Atatürk Düşmanı Müsvetteler Geri Adım Attı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Atatürk Düşmanı Müsvetteler Geri Adım Attı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 13.11.2019 / 22:04
  • 523 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da kendilerine gazeteci süsü vererek internet yayını yapan ve Atatürk düşmanlığı ile halkı kin ve nefrete sevk eden sözüm ona müsvetteler, Ajans AHA tarafından yapılan haber sonrasında geri adım atarak haberi kaldırdılar.

Reklam

 

Ajans AHA yönetimi tarafından Atatürk Düşmanı müsvetteler, bağnaz ve basiretsiz kendini gazeteci sanan zavallıları kamuoyuna aktardıktan kısa süre sonra geri adım atarak haberi kaldırdılar.

Reklam

 

Kendilerine gazetecilik süsü vererek Atatürk Düşmanlığı haberleri ile ön plana çıkmaya çalışan 'Bizim Aksaray' isimli internet sitesinde yayınlanan bir haber de  Atatürk düşmanlığı yazılarını ve haberlerin yer almasına sessiz kalamazdık.

Reklam

 

Bir İmam Hatip hafızlık okulunda 10 Kasım Anma törenine "Kutlama" diyen ve o anma töreni için okul yönetiminin programına 'zorla baskı' ifadesi kullanma cesaretinde bulunan bağnaz ve basiretsizlik içerisinde yazdıkları cümleler ile kendilerini haberci zanneden zavallılar hakkında Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyoruz.

Reklam

 


Atatürk Düşmanları Yalan Haber Yaptılar

Ajans AHA yönetimi tarafından yapılan haber sonrasında yalan haber yaptıkları ortaya çıkan; bağnaz, basiretsiz müsvetteler kamuoyunda oluşan tepkiler sonrasında geri adım atarak sözde haber yaptıklarını zanneden zavallılar sözüm ona haberleri kaldırmak zorunda kaldılar.

Reklam

 

İslamiyet İle Dalga Geçtiler 

İmam Hatipli öğrencilere adeta Atatürk'ü düşman ilan eden "Bizim Aksaray" adlı internet sitesinde yer alan birçok haber de Atatürk'ü aşağılamaya, Kemalistlere dil uzatmaya devam ediyor. 

Atatürk Düşmanı Bağnaz, Basiretsiz, Müsvetteler tarafından yapılan sözüm ona haberde ise "Yüce Dinimiz İslamiyet ile adeta Dalga Geçercesine "Çocukları Mustafa Kemal’e Secde Ettirdiler!" başlıklı haber yapmayı da ihmal etmediler.

Reklam

 

Ajans AHA Olarak Suç Duyurusunda Bulunacağız

Yüce dinimiz İslamiyet ile dalga geçme cesaretinde bulunan, Başkomutan, Türkiye Cumhuriyet'i kurucusu ve eşsiz bilge lider Mustafa Kemal Atatürk hakkında adeta halkı kin ve nefrete yönelten, İmam Hatip öğrencilerinin Atatürk Düşmanlığına sevk etmeye çalışan bu site ve yönetimi hakkında Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ederken, Ajans AHA yönetimi olarak bu bağnaz ve basiretsiz düşünceler hakkında da suç duyurusunda bulunacağımızı kamuoyuna yineleriz.

Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon