Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bir Ayda 333 Araç Men Edildi

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Bir Ayda 333 Araç Men Edildi
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 06.12.2019 / 16:34
  • 608 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü halkın huzur ve güvenliği, trafikte güvenlik kapsamında geniş çaplı denetim ve uygulamalarına devam ediyor.
Uygulamalar kapsamında 1 ay içerisinde 19 bin 848 araç denetlerken, 6 bin 135 sürücüye 2 milyon 333 bin 638 TL para cezası kesilirken, kusurlu görülen 333 araç trafikten men edildi.


Aksaray’da halkın huzur ve güvenliği, trafikte güvenlik kapsamında geniş çaplı denetim ve uygulamalar yapan Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ve Bölge Trafik Şubesi ekipleri, 1 ay içerisinde yaptıkları denetim ve uygulamalarda 19 bin 848 araç ve sürücüsünü kontrol etti. Denetimler esnasında kusurlu görülen 6 bin 135 araç ve sürücüsüne 2 milyon 333 bin 638 TL idari para cezası uygulanırken, alkollü araç kullanmaktan 34, sağlık şartlarından 40 sürücünün belgesine geçici olarak el konuldu. Denetimlerde ayrıca kusurlu görülen toplam 333 araç ise trafikten men edildi. Öte yandan, MOBESE kameraları ile de uygulamalar ve trafik takibi yapan polis ekipleri, 757 araca ters yön, kırmızı ışık ihlali, hatalı park, araç kullanırken telefonla görüşme yapmak, emniyet kemeri takmamaktan suçlarından 234 bin 978 TL idari para cezası kesti.


Halkın huzur ve güvenliği için emniyet teşkilatının tüm birimleriyle çalışma ve denetimlerine aralıksız devam ettiğini belirten Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, suça, suçluya, kural ihlallerine asla geçit vermeyeceklerini kaydetti. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon