Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bunun Adı Bağnazlık, Basiretsizlik!!! Cumhuriyet Savcılarını Göreve Davet Ediyoruz

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Bunun Adı Bağnazlık, Basiretsizlik!!! Cumhuriyet Savcılarını Göreve Davet Ediyoruz
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 13.11.2019 / 18:16
  • 1187 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da kendilerine gazeteci süsü vererek internet yayını yapan ve Atatürk düşmanlığı ile halkı kin ve nefrete sevk eden bu site hakkında Cumhuriyet Savcılarını Göreve davet ediyoruz.


Reklam

 

Kendilerine gazetecilik süsü vererek Atatürk Düşmanlığı haberleri ile ön plana çıkmaya çalışan 'Bizim Aksaray' isimli internet sitesinde yayınlanan bir haber de  Atatürk düşmanlığı yazılarını ve haberlerin yer almasına sessiz kalamazdık.

Reklam

 

Bir İmam Hatip hafızlık okulunda 10 Kasım Anma törenine "Kutlama" diyen ve o anma töreni için okul yönetiminin programına 'zorla baskı' ifadesi kullanma cesaretinde bulunan bağnaz ve basiretsizlik içerisinde yazdıkları cümleler ile kendilerini haberci zanneden zavallılar hakkında Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyoruz.

Reklam

 

Başkomutan, Türkiye Cumhuriyet'i kurucusu ve eşsiz bilge lider Mustafa Kemal Atatürk hakkında adeta halkı kin ve nefrete yönelten, İmam Hatip öğrencilerinin Atatürk Düşmanlığına sevk etmeye çalışan bu site ve yönetimi hakkında Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ederken, Ajans AHA yönetimi olarak bu bağnaz ve basiretsiz düşünceler hakkında da suç duyurusunda bulunacağımızı kamuoyuna bildiririz. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon