Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

CHP'den 10 Kasım Töreni

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

CHP'den 10 Kasım Töreni
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 10.11.2019 / 19:56
  • 348 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Dünya'nın eşsiz lideri, bilge adam, Başkomutan, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, CHP'nin kurucu Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü nedeniyle CHP Aksaray teşkilatı Atatürk heykeline çelenk bıraktı.

Reklam

 


Aksaray Valiliği tarafından düzenlen 10 Kasım programının ardından CHP Aksaray teşkilatı 10 Kasım Atatürk'ü Anma günü nedeniyle program düzenledi.


Programa CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak, Merkez İlçe Başkanı Nazife Küçük, eski il ve ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Reklam

 


Program çelenk sunma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak konuşma yaptı. İl Başkanı Koçak yaptığı konuşmada; “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” diyen Atamız, 81 yıl önce bugün saat 09.05 ‘de ebediyete intikal etti.

Reklam

 

Kurtuluş savaşımızın önderi ve başkomutanı, Ülkemizin, Cumhuriyetimizin ve partimizin kurucusu, Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük askeri ve siyasi dehalarından biri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk,  bizler ve insanlık var olduğu sürece daima yaşayacaktır.

Reklam

 

Ülkemizin kuruluşundan bu yana milletimiz, her alanda en zor ve sıkıntılı günlerini yaşasa da, demokrasiye, tam bağımsızlığa, insan haklarına, barışa ve özgürlüğe olan inancımızla, Ata’mızın devrimleri, ilkeleri ve felsefesi rehberliğinde, bu sorunları üstesinden mutlaka geleceğiz ve ülkemizi” Ata’mızın “muasır medeniyetler” seviyesi hedefine ulaştırmak için tüm gücümüzle mücadeleye devam edeceğiz.

Reklam

 

Aramızdan ayrılışının 81. Yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve vatanımız için şehit düşmüş tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnet ve saygıyla anıyorum" ifadesine yer verdi. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon