Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Emniyet Müdürü Kolcu'dan İYİ Parti'ye Ziyaret

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Emniyet Müdürü Kolcu'dan İYİ Parti'ye Ziyaret
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 28.11.2019 / 10:44
  • 480 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu iadei ziyaretlerine devam ediyor. İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İYİ Parti Aksaray İl Teşkilatını ziyaret ederek, İl Başkanı Özhan Türemiş, Merkez İlçe Başkanı Polat Açıkgöz ve İYİ Partililer ile sohbet etti.
Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’nun İYİ Parti'yi ziyaretinde ilimizin huzuru, güvenliği, Emniyet Müdürlüğünün faaliyetleri konuşuldu.Aksaray ilinde çocuklar ve gençlerin, sosyal alanda yaşam kalitesini artırmak, sosyal, kültürel ve eğitsel faaliyetlerle suç ve suçlardan korumak, moral ve motivasyonunu yüksek tutarak toplumsal yaşamın içinde tutmak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak; ihmal ve istismara açık, suça itilme riski fazla olan sokakta çalışan veya çalıştırılan çocukları sokaklardan uzak tutmak konuşulan projelerin en başında yer aldı.


Okula devamsızlık yapan çocukları eğitim ve öğretime devamlılıklarını sağlamak, kadına yönelik şiddeti en aza indirgemek ve ilimize göçle gelmiş, uyum sağlayamamış veya sosyal ve ekonomik yönden dezavantajlı çocukların şehir yaşamına dahil edilerek olumsuzlukları azaltmak olan “Mutlu Çocuklar Mutlu Yarınlar” Projesi hakkında konuşuldu. 


Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon