Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Girgin Aksarayspor'a Başarılar Diledi

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Girgin Aksarayspor'a Başarılar Diledi
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 29.04.2019 / 16:20
  • 1158 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


“Aksarayspor'un Bir Üst Ligde Başarılı Olması İçin Kulübün Kurumsal Yapıya Bir An Evvel Kavuşması Şart"
2003-2004 Türkiye Futbol sezonunda Türkiye 2. Ligi’nde top koşturan Aksarayspor’da yönetim kurulu üyeliği yapan İş Adamı Adem Girgin Aksarayspor’a 3. Lig yolunda başarılar diledi.
Aksaray’ın sevilen ve başarılı İş İnsanı Adem Girgin yaptığı açıklamada “Futbolun bir ile verdiği katma değerin hepimiz farkındayız. Renklerine gönül verdiğimiz takımımıza her zaman destek olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi. Girgin “Uzun yıllardır profesyonel Lig hasretiyle yanıp tutuşuyoruz. Takımımız Bal Ligi 5. Gruptan şampiyon olarak çıkmış.  5 Mayıs’ta Mersin Şehir Stadyumu’nda Akşehir ile Play - off maçında karşılaşacak. Bizler inanıyoruz ki takımımız Akşehirspor’u yenerek tarih yazacaktır ve uzun zamandır hasretini çektiğimiz 3. Lige çıkacağız” dedi.
“Verilen Görevleri Yerine Getirdik”
Girgin “Aksarayspor severler bilir. Söz konusu Aksarayspor olunca bize ne görev veriliyse eksiksiz yerine getirdik. Bu sezonda Sayın Valimiz Ali Mantı’nın himayelerinde Aksarayspor’a gereken desteğin sağlaması için çalışmalar yapıyoruz. Aksarayspor’un 3. Ligde kalıcı olması için geniş kapsamlı bir çalışma yapılarak Aksarayspor A.Ş’nin kurulması gerekmektedir” diye konuştu.
“Kova Suyla Değirmen Döndürüyoruz”
Bugün Ülkemiz genelinde kalıcı futbol kulüplerinin yapısı incelediğinde sağlam bir yönetim ve finansal bir istikrarlı yapının olduğunu söyleyen Girgin “Yıllardır ilimizde kova suyu ile değirmen döndürmeye çalışıyoruz. Futbol dipsiz bir kuyu. Kamu kurumlarımız ve hayırsever iş insanlarımız Futbol Kulübümüze katkı sağlıyor ama yetersiz kalıyorlar. Çözüm Aksarayspor’un Kendi ayakları üzerinde kalabilmesi, tesisleşmesi ve kurumsallaşmasıdır. Bunun için bir an evvel İlimizi idare edenler ve futbol severlerden oluşan sağlam bir yapının temelleri atılmalıdır”  şeklinde konuştu.
“Teşekkür Ediyorum”
3. Lig yolunda Aksarayspor’a başarılar dileyen İş İnsanı Girgin “İnancımız tam, 5 Mayıs’ta 3. Lige merhaba diyeceğiz. Aksaraysporlu futbolcularımıza, teknik heyete, şanlı taraftarımıza, bu yolda emeğini ilgisini esirgemeyen, ilimizi yönetenlere sonsuz teşekkür ediyorum”  ifadelerini kullandı. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon