Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İyilik İnsanları Birbirine Bağlayan Altın Zincirdir

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

İyilik İnsanları Birbirine Bağlayan Altın Zincirdir
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 06.08.2019 / 14:53
  • 1576 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


TOKİ Cumhuriyet Mahallesi’nin çalışkan ve genç muhtarı yinebir iyilik kervanına imza attı. Mahallesinde yaptığı çalışmalar ile 31 martseçimleri sonrasında Aksaray’da en çalışkan muhtar ünvanını elinde bulundanTOKİ Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Emre Ağaçdelen’in yaptığı bu çalışma diğermahallelerde örnek olacak gibi.

İhtiyaç sahiplerini her fırsatta düşünen ve zor durumdakiinsanlara yardımlığı ile bilinen TOKİ Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı EmreAğaçdelen, “İyilik İnsanları Birbirine Bağlayan Altın Zincirdir” sloganı ileyola çıkarakihtiaç sahipleri için çalışmalarını hızlandırdı.

Genç ve Çalışkan muhtar Emre Ağaçdelen; mahallesakinlerinden topladığı, giyilmeyen kıyafetler ile adeta bir mağaza görünümündestant açtı. Elbiseden ayakkabıya, pantolondan gömleğe kadar birçok kıyafetçeşidinin olduğu bu stantta, ihtiyaç sahibi vatandaşlar ücretsiz şekildebeğendiği ürünü alarak ayrılıyor.

“Son zamanlarda en çok ihtiyacımız olan birlik veberaberlik” diyen TOKİ Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Emre Ağaçdelen; “Mahallesakinlerimiz tarafından verilen bu eşyalar ile ihtiyacı olan vatandaşlarımızınkullanması için Mahalle Muhtarlığında adeta bir mağaza şeklinde kıyafetleriaskıladık. İhtiyaç sahibi vatandaşımız hangi mahallede olursa olsun sorundeğil. Buraya gelip kıyafetini ya da alacağı ürünü seçerek alıp, buradanayrılıyor. Yaklaşan kurban bayramı öncesi ihtiyaç sahiplerini unutmayalım.Bugünlerde en çok ihtiyacımız olan birlik, beraberlik ve hissetme duygularıdır”dedi. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon